Alanya Halı Yıkama

Halı temizliği, sanıldığından çok daha fazla ayrıntı barındıran oldukça önemli bir işlemdir. Bu nedenle de mutlaka profesyonel bir hizmet alınması gerekir. Ancak çoğu ev hanımı halılarının temizliği için çeşitli kimyasal ürünler kullanarak silmeyi tercih eder. Oysa halıların üzerinde yer alan kir, toz, saç kılı ya da deri artıklarının silerek tamamen uzaklaştırılması mümkün değildir. Hatta bu işlem sırasında kirlerin çok daha derinlere işlemesine neden olunabilir. Bunun yanında kirlerin derinlere işlemesi, halılarda bir süre sonra mayt olarak adlandırılan zararlı canlıların oluşumuna neden olabilir. Bunun önüne geçmek ve sağlıklı ortamlar oluşturmak için profesyonel halı yıkama hizmeti almak oldukça önemlidir. Bu anlamda Alanya halı yıkama firmaları arasında yer alan Tuna Halı Yıkama olarak halılarınızda %100 hijyen sağlamak adına son teknoloji ekipmanlar ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

 Halıların Cinsine Göre Profesyonel Halı Yıkama
Halıların tam anlamı ile temizlenmesi için türüne uygun işlemler yapılması şarttır. Bu anlamda el dokuması halı yıkama işlemleri ile makine halı yıkama işlemler aynı değildir. Özellikle el dokuması halıları yıkatmak yerine klasik temizleme yöntemleri ile temizlemeye çalışmak, renklerinin solmasına ve deforme olmalarına neden olabilir. Bunların yanında tüm halıların renklerinin ve canlılığının korunması için özel şampuanların kullanılması gerekmektedir. Bu şampuanların halıları derinlemesine temizlemesinin yanında çevreye uyumlu olması da oldukça önemlidir.
Tuna Halı Yıkama olarak halı temizliğinde öncelikle halı türünü esas alıyor ve derinlemesine temizlenmeleri için ayrıntılı bir çalışma yapıyoruz. Siz de Çin Nepal halı yıkama, el dokuma halı yıkama, kilim yıkama ya da makine halısı yıkama hizmeti için bizi tercih edebilir, halınızın türüne göre temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyata Evlere Servis İmkanı
Halı yıkamada en önemli noktalardan birisi firmanın ücretsiz evlere servis hizmeti sunmasıdır. Alanya halı yıkama firmaları arasında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Tuna Halı Yıkama olarak, müşterilerimizin bize ulaşmalarının ardından halılarını bizzat teslim almaktayız. Ardından son teknoloji makinelerde türlerine ayrılarak ve özel işlemler uygulanarak temizlenmelerinin ardından yine araçlarımıza yüklenerek müşterilerimizin adreslerine teslim etmekteyiz. Siz de kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için bizi tercih edebilir, halılarınızda %100 hijyen sağlayabilirsiniz.