• +90 (532) 396 86 94 (ALANYA)
  • +90 (242) 528 42 65 (ALANYA)
  • +90 (242) 572 31 11 (GAZİPAŞA)

Gazipaşa Halı Yıkama

Bir evi ev haline getiren temel unsurlardan birisi de halılardır. Günümüzde yaşam alanlarımızda küçük de olsa bir halı ya da kilime mutlaka ihtiyaç duyarız. Üzerinde saatlerimizi geçirdiğimiz ve sık sık temas halinde olduğumuz bu ev tekstil ürünleri, zaman içinde kirlenir. Bu nedenle de belli zaman aralıkları ile mutlaka temizlenmeleri gerekmektedir. Evlerde sıcak bir ortamın oluşmasını sağlayan halıların temizlenmemesi durumunda ise üzerlerindeki toz, kir ve saç kılını hapsederek sağlık açısından tehdit oluştururlar. Ancak profesyonel halı yıkama ile halıların kirlenmesi sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu anlamda Gazipaşa ve çevresinde hizmet sunan Tuna Halı Yıkama olarak; işinde uzman personelimiz ve son teknoloji halı yıkama ekipmanlarımız ile uygun fiyatlara hizmet sunmaktayız. Siz de güvenilir bir Gazipaşa halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Peki, halı yıkama fiyatları neye göre belirlenir?

Gazipaşa Halı Yıkama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Halının Türü
Gazipaşa halı yıkama hizmetimiz dâhilinde fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan birisi halının türüdür. Çünkü her halının iplik yapısı farklıdır ve bu nedenle de özel işlemler gerektirir. Bu anlamda el dokuma halı yıkama ile makine halı yıkama işlemleri aynı değildir. Her halı türünün yıkanmasında farklı uygulamalar ve temizlik ürünleri kullanıldığı için fiyatlarda değişiklikler olması oldukça normaldir. Özellikle şagi halı yıkama için özel makinelerin kullanılması gerekir. Ayrıca ipek halılar ile İran halıları için hassas işlemler uygulanır.

Eğer evinizde ya da iş yerinizde el dokuması ya da şagi halı gibi hassas halılarınız mevcutsa, zarar görmeden hijyenik hale gelmeleri için Gazipaşa el dokuma halı yıkama ya da Gazipaşa Şagi halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Halının Boyutları
Gazipaşa halı yıkama fiyatları
belirlenirken göz önünde bulundurulan bir diğer nokta ise halının boyutlarıdır. Halının metrekare cinsinden büyüklüğü arttıkça yıkanması için ödenmesi gereken ücret de artmaktadır. Bunların yanında fiyatlar halının adet sayısına göre de değişmektedir. Normalde adet sayısı arttıkça halı yıkama fiyatlarının da artacağı düşünülür. Ancak yıkanacak halı sayısı arttıkça genellikle fiyatlar da indirim yapılabilmektedir. Tuna Halı Yıkama olarak halılarınızı en uygun fiyata yıkamakta ve evlerinize kadar teslim etmekteyiz. Siz de Manavgat halı yıkama ve Gazipaşa halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilir, halılarınızda %100 hijyen sağlamış olmanın güvenini yaşayabilirsiniz.