Alanya Makina Halısı Yıkama

Makina halısı yıkama da Alanya Tuna halı yıkama olarak biz, bize gelen halılarınızı özenle, el dokuma halısı ve makine halısı olarak ayırdıktan sonra özelliklerine göre yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Alanya Tuna halı yıkama olarak en az sizin kadar bizim içinde halılarınız önemli. İşimizdeki özen kendimize olan güvenimiz sizi memnun edecek. Makine halılarınız güvenle yıkansın size de hijyenik temizliğin rahatlığının tadını çıkartmak kalsın.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan halı çeşitleri arasında yerini alan makina halıları pek çok işletmeler de kullanılmaktadır. Ofis, hastane, okul gibi pek çok geniş alana sahip bu halılar doğal olarak kalabalık ortamlar içerisinde olduğu için çabuk kirlenmelere neden olacaktır.

Bu durumda pek çok insanın geçtiği bu halıların dokuların da mikropların üremesine ve insan sağlığını olumsuz tetikleyecek risklerin oluşumuna sebebiyet verecektir. Diğer halılara göre yapısı gereği daha hassas özelliğe sahip olan makina halısı, dikkat gerektirecek bir temizlikten geçmesi gereklidir. Bu sebeple Firmamız tarafından gerçekleştirilen makina halısı yıkama işlemlerimiz titizlik ile yapılmaktadır.

Yaptığımız hizmetler ile halılarda derinlemesine temizlik gerçekleştirerek her türlü kir, saç telleri, toz ve mikroptan arındırarak titizlik ile temizliğimizi gerçekleştirmekteyiz. Yapılan temizliğimizin ardından makina halıları ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşmuş olacaktır.Makina halısı yıkama işlemlerimizde son teknoloji cihaz olan santrifüj sıkma makinamız ile halılarınızın üzerlerinde meydana gelen ve üreyen mikropların giderilmesi gerçekleşir. Yıkama, sıkma ve kurutma üçlüsünün ardından halılarınız son aşama olan paketleme işlemlerimizin ardından size teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet ve yaptığımız mükemmel çalışmaların sonucunda eski temizliğine kavuşmuş halılar ortaya çıkmaktadır.

Göstermiş olduğumuz hizmetten memnun kalan insanlarımızı görmek bizleri işimizde daha çok asılmaya ve işlerimizi profesyonel bir şekilde devam etmeye sürüklemiştir. Hızlı servis ağımız ile makina halısı yıkama konusunda oldukça başarılı işler ortaya çıkarmaktayız. Kısa sürede gerçekleşen temizliğimizin ardından halılarınız tarafımızca temin edilmektedir.

Teknolojiye ayak uydurarak gösterdiğimiz profesyonel temizlik çalışmalarımıza sizlerde makina halılarınızı bizlere emanet ederek güvenebilirsiniz. Güvencenizin boşa çıkmayacağını belirterek sizler için en iyi temizlik programlarımızı uyguladığımızı söylemek isteriz. Artık makina halılarınız emin ellerde.