Alanya Yatak Yıkama

Tüm yaşam boyunca belki de en çok ihtiyaç duymuş olduğunuz yatakların hijyenliği de son derece önemlidir. Yatak yıkama insan sağlığı açısından son derece önemli olan konuların da başında yer almaktadır. Çünkü insan vücudu uyku sırasındayken doğal olarak vücudumuzun metabolizma sistemi yavaşlamakta ve vücudumuz mikroplara karşı daha savunmasız bir hale dönüşmektedir. Bu durumda ister istemez sağlığın risk altına girmesine neden olur. Bu sebeple belirli araklıklar eşliğinde yatak temizliklerinin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir. Firmamız yatakların temizlenmesi sırasında ilk iş olarak buharlı makinelerle yataklarda ki mikropların yok olması ve toksin maddelerin kaybolmasını sağlamaktadır. Buharlı makineler aracılığı ile yataklarda herhangi bir canlı mikroorganizmalar kalmamakta ve yataklarda ki tüm tozlarda yok olmaktadır.

Vakumlu Yatak Temizleme İşlemleri

Yatak temizlemenin diğer bir alternartiflerinden birisi de vakumlu yollarla yatakların temizlenmesidir. Özellikle yatak yıkama şampuanları kullanılarak kir ve lekelerin bir an önce ortadan kaybolması sağlanır. Özellikle yatakların temizliği için özel tasarlanan kaliteli ürünlerin kullanılması ve daha sonra yatak yıkama çalışmalarının devreye girmesi gerekmektedir.

Yatak Yıkama Nasıl Yapılmalı ve Süresi

Yatak yıkamalar gerçekleşirken çok sulama işlemlerine yatakların tabii tutulması gerekir. Eğer ki yataklar fazla su altında kalırsa hem yapısı bozulmakta hem de suyun iç katmanlara giderek daha büyük sorunlar çıkarma durumları yaşanabilmektedir. Bu sebeple suyun az ve öz şeklinde kullanılması yatak yıkama konusunda en çok üzerinde önemle durulması gereken konuların başında yer almaktadır. Bu konuda üzerimize düşen tüm görevi yerine getirerek özel yıkama işlemlerinin yapılmış olduğu fabrikamızda da halılarınızı özenle yıkamaktayız. Özellikle yataklara özel olarak imal edilmiş olan yatak temizleme şampuanlarını kullanmakta ve az su ile yatak silme eyleminde bulunmaktayız. Özellikle insanlar tarafından hiç kuşkusuz en çok merak edilen konuların başında ise yatak yıkamanın ne kadar sürdüğü ve ne zaman teslim edildiği gelmektedir. Fakat yapılacak işe bağlı olarak derinlemesine yatak temizliği en fazla 2 gün sonunda kusursuz bir şekilde temizlenerek teslim edilmektedir diyebiliriz.