Halı yıkama

Halı Yıkama Dekorasyonun en önemli parçalarından bir tanesi olan halılarımız mikrop birikimine en fazla maruz kalan eşyalarımız arasında yer alırlar. Halıların sık havları, tozlar ve gün içinde vücudumuzdan dökülen partiküller için oldukça uygun bir gizlenme ortamıdır. Evde tam bir hijyen için halıların dönem dönem temizlenmeleri gerekmektedir. Bunu kol gücü ile sağlamanız, ne yazık ki bilinenin aksine mümkün değildir. Halıları tozlu iken ıslatmak, tozların su ile birleşerek halıya yapmasında neden olur. Bu şekilde tozların halıdan uzaklaşmak neredeyse imkansız hale gelir. Halıların tam anlamıyla temizliği için, profesyonel halı yıkama hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Halı Yıkama Sistemleri

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar zarar görmeden hijyenik hale getirilir. Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla ulaştırılır.

Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz. Makineleşme sürecinin halı yıkama sektörüne katkısı oldukça büyük olmuştur.

Alanya'da Halı Yıkama konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji halı yıkama sistemlerimiz ile halı yıkamacılığında sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.