Oba Halı Yıkama

Oba' da oturuyorsanız ve halılarınızı yıkatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Uzman ve işini seven personelimiz ile halılarınız ilk günkü kadar temiz olacak.

Siz de Oba Tuna Halı Yıkama ile halılarınızı komple temizleyin ve kışın tertemiz halıları üzerinde ailenizle keyifli akşamlar geçirin. Halılarınızı daha önce elde yıkıyorsanız ve hala elde yıkamaya devam ediyorsanız artık bu yanlış davranıştan vazgeçin çünkü siz halılarınızı yıkadığınızı düşünüyorsunuz ancak halılarınız tam anlamıyla yıkanmıyor. Halılarınızın sadece yüzeysel temizliğini yapıyorsunuz oysa halı dipleri ulaşılması zor yerlerdir ve elle bu noktaları yıkamanız çok zordur. İşte bu yüzden halılarınızı elde değil halı yıkama firmasında yıkatmanız gerekir. Eğer halılarınız zarar görür diye firmaya göndermiyor iseniz merak etmeyin halılarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Aksine halılarınız ilk günkü gibi kapınıza teslim edilir. Eğer halılarınız deforme olmuş veya hasarlı ise halılarınızın onarımını yaptırabilirsiniz. Bu sayede halılarınız ilk günkü gibi sıfır olur ve tertemiz bir şekilde size teslim edilmiş olur.

Çocukların varsa halılarınızın dezenfekte edilmesi büyük bir önem taşımaktadır çünkü çocukları halı üzerinde oyun oynamayı çok severler. Yerde sürünürler ve yerdeki mikropla karşı karşıya kalırlar. Kışın bağışıklık sistemi zayıfladığı için en küçük mikroptan bile etkilenmeye başlarlar. İşte bu yüzden halılarınızı Oba Tuna Halı Yıkama firması ile yıkatın. Bu sayede halılarınız üzerinde çocuklarınız güvenle oynasın. Halılarınız istediğiniz şekilde birçok yöntemle yıkanabilmektedir. İster kuru temizleme ister buharlı temizle ister yüzeysel temizleme isteyin halılarınız istediğiniz şekilde temizlenir ve sizlere sapasağlam teslim edilir. Üstelik halılarınız evinizin önünden alınır ve sonra evinizin önüne ücretsiz bir şekilde teslim edilir. Bunun için ekstra bir para ödemeniz söz konusu bile olmaz. Halılarınızı çok uygun bir fiyata temizletip ve hatta isterseniz onarımını yaptırmak istiyorsanız Oba’da nerde olursanız olun sadece bir telefonla Oba Tuna Halı Yıkama firması ile iletişim kurmanız yeterlidir. Telefon iletişim kurduktan sonra halılarınız en kısa sürede evinizden alınır ve titiz bir şekilde temizlendikten sonra sizlere teslim edilir. Halılarınızın zarar görmesinden korkuyorsanız halılarınız asla ve asla zarar görmeyecektir. Bunun garantisi sizlere verilmektedir.

El dokuma ve yün halılarınız varsa bu halılar da hiçbir şekilde zarar görmeksizin yıkanır. Bu halıların renkleri asla birbirine karışmadan yıkanır ve hemen serilir. Böylece halılar zarar görmez ve sizlere paketlenerek teslim edilir. Halılarınızı teslim aldıktan sonra unutmayınız ki halılarınızı sürekli temizlemeniz gerekir. Kışın halılarınız çok daha çabuk kirlenirler. Bunun sebebi halılar kapalı alanda kalmakta ve kapalı alanda kaldıkları için üzerlerindeki mikroplar çabuk ürerler. Bunun önüne geçmek için sık sık halıları temizlemeniz gerekir. Hele ki evde bebek varsa halıları her gün yıkamanız bebek açısından daha sağlıklı olacaktır. Bebekler hassas oldukları için vücutları alerji olabilir ve daha kötüsü hasta bile olabilirler. İşte bu yüzden halılarınızı tertemiz bir şekilde aldıktan sonra halılarınızı sürekli temizlemeniz gerekir.